Kurumsal

KISA KISA

ElisInvest A.Ş


Kısa Kısa...


2011 yılından itibaren, özellikle “Yüksek Değerli Gayrimenkul” yatırım geliştirme ve "Kurumsal Finansman" konularında yerli ve yabancı potansiyel yatırımcılara münhasır hizmet vermekte, Gayrimenkul Yatırım Geliştirme Stratejileri, Finansal Analiz ve Risk Yönetimi konularında da müşterilerinin yanında yer almaktadır.


ElisInvest deneyimli kadrosu ile portföyündeki yatırımı, doğru bir finansal analiz ve yapıcı çözümleri ile birlikte potansiyel müşterilerine sunar. Şirketlerin gelişmeleri ve büyümeleri için gerekli olan finansal araçları, yeni ve katma değeri yüksek bütün finansal ürünleri bu firmalarin kullanımına sunmak ve uluslararası finansman piyasalarından en optimum faydayı sağlamalarını temin etmek öncelikli hizmetleri arasındadır.


Nitelikli lokasyonlarda, prestijli ve Yüksek Değerli Gayrimenkullerin Geliştirilmesi ana portföyünü oluşturur.


Yatırımın değerlendirilmesi en iddialı olduğu iş koludur.


ElisInvest, Marka bilinilirliği ve sürdürülebilirliği adına, özel ve birebir iletişim yöntemini tercih etmekle beraber, gizlilik ilkesi ana esasına dayalı iş geliştirme modelini tercih etmektedir.

ElisInvest,


En iyi Gayret Esasına Göre Çalışır...

AKTİF HAREKET PRENSİBİ


ElisInvest, sadece birebir iletişim yöntemi ile hareket alanını oluşturur. Gizlilik ilkesinden asla ödün vermez.


Markamıza Güveniyoruz


Marka bilinirliği ile sektörde ilk akla gelen marka olmak, bunu sürdürebilmek, sektör dışında markamızdan söz ettirmek, bunu geliştirmek, ulusal bir marka olma yolunda kendinden söz ettirmek en  büyük hedefimizdir.ElisInvest


Yatırımcılarımız


Mevcut müşteri ilişkilerini daha kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, mevcut bütün imkanlar kullanılarak yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanmasına gerekli önemi her zaman

sağlamıştır.


ElisInvest


Çevreyi Düşünün !


Dünyamızın kısıtlı kaynaklarının verimli olarak kullanılması ve çevre konusundaki sorumluluklarının bilincindedir.
Sosyal medya araçları yolu ile basılı sunumdan mümkün
olduğunca uzak kalmaya özen göstermiştir...ElisInvest